| group: | SWITCH DISCONNECTORS |
| code: | 1SCA113675R1001 |
| type: | OTM2500E4CM230C SECT. 2500A 4P 1 0 2 FUNCTION SWITCH DISCONNECTOR OT |
| Poles: | 4P |
| Current: | 2500 |
| Application: | 1 0 2 (AC 21A) |
| Handle: | INCLUDED |
| Mounting: | MOUNTING PLATE |
| Mechanism: | LEFT |
| Additional: | MOTORIZED 230V |