| group: | SWITCH DISCONNECTORS |
| code: | 1SCA022873R1990 |
| type: | OTM630E4CM230C SECT. 630A 4P FUNCTION 1 0 2 SWITCH DISCONNECTOR |
| Poles: | 3P |
| Current: | 630 |
| Application: | 1 0 2 (AC 21A) |
| Handle: | INCLUDED |
| Mounting: | MOUNTING PLATE |
| Mechanism: | LEFT |
| Additional: | MOTORIZED 230V |